Date: March 25, 2019

मुँवा थाई सेमिनार मंगलबारदेखि

१५ असार २०७५, शुक्रबार ०६:३३

काठमाडौं । नेपालका लागि थाइल्यान्ड दुतावास र नेपाल राष्ट्रिय मुँवा थाई संघको संयुक्त आयोजनामा मुँवा थाई सेमिनार हुने भएको छ । बिहीबार प्रेस विज्ञप्तिमार्फत दुतावासले नेपाल राष्ट्रिय मुँवा थाई संघसँगको सहकार्यमा ३ दिने मुँवा सेमिनार हुने जनाएको हो ।

आगामी १९ देखि २१ असारसम्म हुने सेमिनारमा रेफ्री, प्रशिक्षक र खेलाडीले पनि सहभागिता जनाउनेछन् । सेमिनारमा थाइल्यान्डका ४ प्रोफेसनल इस्न्ट्रक्टरले प्रशिक्षण दिनेछन् । सेमिनारमा मुँवा थाई नयाँ नीति नियम, इतिहास धरातल, प्रशिक्षण शैली र विभिन्न प्रकारका टेक्निक्स प्रशिक्षण हुने संघका अध्यक्ष गणेशलाल कक्षपतीले जानकारी दिए ।

सोही अवसरमा रेफ्रीका लागि स्कोरिङ र सामान्य गाइड लाइन्स प्रदान गरिनेछ । सेमिनार हरेक दिन बिहान १० बजेदेखि ४ बजेसम्म हुनेछ । संघका अध्यक्ष कक्षपतिले दुतावाससँगको सहकार्यले नेपाली खेलकुदमा विकास एक कोणबाट मद्दत पुग्ने विश्वास व्यक्त गरे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • रोयल मिडिया प्रा.ली
 • सूचना बिभाग दर्ता प्रमाणपत्र
 • शुकेधारा, काठमाडौं नेपाल
 • ९८४३५२३८००
 • nepakhabar@gmail.com

अध्यक्ष

 • सुनील मल्ल ठकुरी

प्रवन्ध निर्देशक

 • प्रमेश डल्लाकोटी

सम्पादक

 • अनिल शिशिर

संवाददाता

 • टीकादत्त दाहाल
 • रामेश्वर बर्तौला
 • हरी ढुंगाना
 • रचना सिंह
 • मनु बुढाथोकी
 • पुजा सिंह ठकुरी
 • मिना मगर
 • उषा कुँवर थापा ‘अस्ट्रेलिया’
 • रिना राई (यूके)
 • प्रतिमा मल्ल ठकुरी
 • सबिना मल्ल ठकुरी

सल्लाहकार

 • आरके श्रेष्ठ पहारी ‘कोरिया’
 • रबि साही
 • यादव कुँवर

मल्टिमिडिया

 • कल्याण कुँवर

व्यवस्थापक

 • कविराज नेगी लामा